SMS vtipy viry

Z Výzkumného ústavu veterinárního právě unikla tzv. antraxová SMSka. Nepřijímejte žádné neznámé zprávy. Případně mobil ihned vyvařte v ajatinovém roztoku.

Jsem virus malárie a náhodou jsem se dostal do Tvého telefonu. Řeknu Ti, to je ale nepořádek. Bydlím u mikrofonu, tak si dej bacha, abys mě nevdech.

Ahoj, já jsem SMS verze viru I LOVE YOU, určená pro mobilní telefony. Rozešli mě svým známým a poté si náhodně smaž několik položek v telefonním seznamu. Děkuji.

Váš telefon byl právě napaden prionem. Prosím, odevzdejte ho ihned v nejbližší kafilérii.

Kuk, jsem Tvůj vir... Zbavíš se mě jedině tím, že vyběhneš na ulici úplně nahý/á a zakřičíš VIRE, JDI VEN!!!

Ahoj uživateli, jsem Tvůj nový VIR "{+)*(*:""?>>?"}+_+{)_^&$%@KO.cz Ven mě dostaneš pouze tím, že si stoupneš na chodník a budeš volat VIRE, VEN! minimálně 60 minut. Tvůj VIR.

Váš mobil byl napaden novým virem chřipky typu T! První příznaky se projevují vibrováním a častým vypínáním. Jediná možná léčba: Zahoďte ho a raději si kupte nový!!!

Nepřijímej, nepřijímej, nepřijímej, nepřijímej, nepřijímej, nepřijímej, nepřijímej, nepřijímej - tak a máš mě, Tvůj virus ANTRAX.

Váš mobil byl napaden virem. Prosím, restartujte přístroj. Děkujeme za pochopení, Váš operátor.

Právě jste obdrželi nový vir, který přetransformuje SMS od Vašeho nejvíce SMSkami zatěžovaného člověka tak, že SMSka bude složena z nesmyslných znaků. S pozdravem vir ICH LIEBE DICH.

Zobrazuji 1 – 10 z celkem 14 textů SMS vtipy viry.
1  2  další >